HAVALİMANI TRANSFER

Hizmetler
loading

HAVALİMANI TRANSFER

Uçak  yolculuğunuzdaki konfor dilediğiniz yerden başlasın,
Havalimanı Transfer bizim işimiz. İniş saatinize göre önceden planlanan saatte sizi karşılıyor ve istediğiniz yere ulaşımınızı sağlıyoruz.Planladığınız ulaşım seçenekleri hakkında müşteri hizmetlerimizden bilgi isteyebilir, yada online hizmet satın alabilirsiniz.Siparişinizi oluşturduktan sonra en kısa süre içerisinde cep telefonunuza transfer detaylarınız, sürücü bilgileriniz gelecektir.


Üzerinde misafirinizin isimlerinin yazılı olduğu yada şirketinizin logoları bulanan signboard'larla bekleyen güler yüzlü personelimiz konuklarınızı karşılıyor ve çıkış kapısında hazır bekleyen konforlu aracımızla misafirlerinizin gitmek istedikleri adrese ulaşımını sağlıyoruz.

VOYAGE EFFE

PROFESYONEL TRANSFER HİZMETİ KARŞILAMA HİZMETİ
Sürücülerimizin tamamı eğitimli,ileris sürüş tekniklerine sahip kişilerdir. Görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, iyi iletişim kurabilen, güven veren ve kibar personelimizle hizmet vermekteyiz.

VOYAGE EFFE

PROFESYONEL TRANSFER HİZMETİ PROFESYONEL SÜRÜCÜLER
Dilediğiniz saatte hizmet veren ekiplerimiz ve araçlarımızla 7/24 hizmetinizdeyiz. Ayrıca ulaşım planlaması için size hizmet verecek sürücülerimizle bağlantıya geçebilir, bilgi alabilirsiniz.

VOYAGE EFFE

PROFESYONEL TRANSFER HİZMETİ 7/24 HİZMET
Ekstra beklemek ,köprü,yol,otopark, gibi ücretler fiyata dahildir,ayrıca ödemeniz gerekmez.Acele etmeyin,tüm işlemlerinizi rahatlıkla yaptırabilirsiniz, biz sizi bekliyoruz.

VOYAGE EFFE

PROFESYONEL TRANSFER HİZMETİ HERŞEY DAHİL

ARAÇLARIMIZ

whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X