BİREYSEL TRANSFER

Hizmetler
loading

Sizi İstediğiniz Yere Götürelim Ulaşımı Bize Bırakın…                                                                                                                                                         Bireysel Transfer bizim işimiz..

Özel gecelerde park sorunu yaşamadan gönül rahatlığıyla eğlenmek istemez misiniz? Ya da akşamları dışarı çıkıp, alkol alırsam eve nasıl dönerim stresi olmadan dilediğiniz gibi bir gece geçirmeye ne dersiniz?
Bizimle yapacağınız kısa seyahatiniz, güven , konfor ve ekonomikliğin dışında size ayrıcalıklı olduğunuzu hissettirecek ve yolculuğunuz esnasında rahatlığın keyfini çıkaracaksınız.. İhtiyacınız olan aracı söyleyin deneyimli şoförlerimiz sizi istediğiniz yere ulaştırsın.

Bilmediğiniz yerlerde yolunuzu bulmak için zamanınızı, enerjinizi harcamak yerine güvenilir hizmet kiralamak size rahatlık sağlar. Araçlarımızın tüm sigortaları yapılmış olup, şoförümüz, hizmet kalitesine uygun giyimli olarak hizmet vermektedir. Bireysel Transfer ihtiyaçlarınız için; yer, zaman ve saat bilgilerini belirtirseniz size en uygun fiyatımız verilecektir. Satınalma işlemi tamamlandıktan sonra en kısa sürede sürücü ve araç bilgileriniz mail olarak bildirilecektir.


ÖNCELİĞİMİZ; GÜVENLİK,GÜVENİLİRLİK VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ...

Ayrıcalık isteyenlere yönelik adresten konforlu, güvenli, zamanında, profesyonel hizmet için varız. Bireysel Transfer talep eden müşterilerimizin gereksiz yere zamanını ve enerjisini yitirmeden, verim kaybına uğramadan asli görevine motive olması için deneyimli ve seçkin kadromuz ile 7 Gün 24 Saat seyahatlerinizde güvenli ve rahat ortamda yolculuk yapmanızı sağlamak başlıca hedefimizdir.İŞiNİZ BİTMEDİ Mİ ?


Mesaiye kaldığınızda eve nasıl giderim kaygınız olmasın.
işiniz bittiğinde sizi evinize bırakalım

whatsapp