BİREYSEL TRANSFER

Hizmetler
loading

 
                                                                Ayrıcalıklı hizmetin yanında,bireysel transfer ile Vıp konforunu sunuyoruz.
Otelinizden belirlediğiniz saatte alınıp,  yeni ve lüks araçlarımız ile benzersiz bir seyahat yaşayabilirsiniz.Taksi bulma, geç kalma stresi yaşamadan 
             keyifli, güvenli ve ekonomik ulaşım sağlayın. Transfer bilgilerinizi paylaşmanız halinde size ayrıcalıklı hizmet verebiliriz.

                   Kurumsal toplantı ve Konferanslarınıza katılım sağlayacak özel davetlileriniz için Vıp araçlarımızı tercih edebilirsiniz.

 Bireysel Transfer..

Özel gecelerde park sorunu yaşamadan gönül rahatlığıyla eğlenmek istemez misiniz?       Ya da akşamları dışarı çıkıp, eve nasıl dönerim stresi olmadan dilediğiniz gibi bir gece geçirmeye ne dersiniz?
Bizimle yapacağınız kısa seyahatiniz, güven , konfor ve ekonomikliğin dışında size ayrıcalıklı olduğunuzu hissettirecek ve yolculuğunuz esnasında rahatlığın keyfini çıkaracaksınız.. İhtiyacınız olan aracı söyleyin deneyimli şoförlerimiz sizi istediğiniz yere ulaştırsın.

Bilmediğiniz yerlerde yolunuzu bulmak için zamanınızı, enerjinizi harcamak yerine güvenilir hizmet kiralamak size rahatlık sağlar. Araçlarımızın tüm sigortaları yapılmış olup, şoförümüz, hizmet kalitesine uygun giyimli olarak hizmet vermektedir. Bireysel Transfer ihtiyaçlarınız için; yer, zaman ve saat bilgilerini belirtirseniz size en uygun fiyatımız verilecektir. Satınalma işlemi tamamlandıktan sonra en kısa sürede sürücü ve araç bilgileriniz mail olarak bildirilecektir.


                                      Önceliğimiz; Güvenlik,Güvenilirlik ve Müşteri  Memnuniyeti...

Ayrıcalık isteyenlere yönelik adresten konforlu, güvenli, zamanında, profesyonel hizmet için varız. Bireysel Transfer talep eden müşterilerimizin gereksiz yere zamanını ve enerjisini yitirmeden, verim kaybına uğramadan asli görevine motive olması için deneyimli ve seçkin kadromuz ile 7 Gün 24 Saat seyahatlerinizde güvenli ve rahat ortamda yolculuk yapmanızı sağlamak başlıca hedefimizdir.


İŞiNİZ BİTMEDİ Mİ ?


Mesaiye kaldığınızda eve nasıl giderim kaygınız olmasın.
işiniz bittiğinde sizi evinize bırakalım

whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X