KAYAK MERKEZLERİ TRANSFER

Hizmetler
loading


 
KAYAK  TRANSFERLERİ
 
  
 
Dilediğiniz seyahat rotasını sizin oluşturmanızı istiyoruz. D2 belgeli 9/16/27/46 kişilik lüks araçlarımızla, uzun yol deneyimli sürücülerimiz ile zamanında, rahat ve stressiz güvenli seyahat imkanı sunuyoruz. Keyfini çıkartmak sizlere kalıyor.
 
  ŞUBAT-MART AYI
 
GÜNÜBİRLİK FIRSATLAR
 
PROFESYONEL HİZMET
 
Saat 07:00 İstanbul'dan hareket. Dönüş akşam 18:00'de Kartepe'den hareket. 7 Pax kişi yolcu ve bagaj dahil. 800,00₺
 
ŞİMDİ TALEPTE BULUNUN 


 
 
 
GÜNÜBİRLİK TRANSFER
 
Tüm kayak merkezi için seyahat planı yapmanız yeterli olacaktır. etmek istiyorsanız, bize e-posta gönderebilir, ya da 7X24 bizi arayabilirsiniz.
 
SATINALIN
 
 
HAFTASONU ULAŞIMI
 
Gurup olarak farklı bir kayak merkezi için seyahat etmek istiyorsanız, bize e-posta gönderebilir, ya da 7X24 bizi arayabilirsiniz.
 
TIKLAYIN
 


Kartalkaya  kayak merkezinde pistlerde 2 tane telesiyej, 6 tane teleski ve 3 tane baby lift olmak üzere toplamda 11 adet lift bulunmaktadır. Mekanik tesisteki toplam taşıma kapasitesi 6000 kişidir. 12 adet pistteki yol toplam olarak 12 km’yi bulmaktadır. Türkiye’ nin ilkleri  olarak  Avusturya’dan gelen mühendislerce projesi yapılan ilk profesyonel snowparkı bulunur.
Pistlerinde ise 8 tane ski-lift ve 11 adet kaya pisti bulunmaktadır.TALEP EDİN
 
Kartepe pistleri çeşit açısından oldukça zengin ve pistlerde her türlü zorluk derecesine uygun bölgeler bulunmaktadır. Bu kadar çok çeşitliliği bir arada sunabilen ender yerler arasında yer almıştır. Kartepe kayak merkezinin zirvesinde hizmet veren skipas, diğer kayak merkezlerinden farklı olarak toplam 4 ayrı lift çıkışının hepsine ait olan tek bir skipass ile faydalanma fırsatı sunuyor. Bu da kayak yaparken hem farklı deneyimlere, hem de her türlü zorluk derecesini görebilme imkanı tanımaktadır.
 
TALEP EDİN


whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X