BELGELERİMİZ

loading

Voyage Effe olarak sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunabilmek istiyoruz.Kalite yönetiminin takım çalışması olduğunun bilincindeyiz,bu anlamda yönetimden en alt birimdeki çalışana,tedarikçilere kadar aynı anlayışla hizmet vermekteyiz.Sürekli yenilik hedefi gözeten firmamız, müşteri memnuniyeti,güvenilirlik, ve güven üzerine kurulu hizmet anlayışıyla kaliteli hizmeti taahhüt eder.
TURSAB

Ülkemizde seyahat acentalığı faaliyeti göstermek isteyen kuruluşların bu faaliyetlerini gösterebilmeleri için 1618 Sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu çerçevesinde gerekli yasal prosedürü tamamlayarak TÜRSAB belgesi almaları zorunludur.

D2 YETKİ BELGESİ

Yurt içinde otobüs veya minibüslerle tarifesiz yolcu taşımacılığı yapacak gerçek veya tüzel vergi mükelleflerine verilen belgedir. Şehirlerarası transfer hizmeti yapabilmek için mecburidir.TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi

Hizmet üreten sektörlerde, iş yerleri, kurum veya kuruluşların verdiği hizmetlerin yeterliliğinin, ilgili Türk standardına ve/veya Türk Standartları Enstitüsü tarafından hazırlanmış olan kriterlere uygunluğunu gösteren ve akdedilen sözleşme ile alınan belgedir.

ISO 9001 Belgesi

İlgili kuruluşun ürün veya hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir yönetim sistemine uygun olarak sevk ve idare edilen bir yönetim anlayışının sonucunda ortaya konduğu ve dolayısı ile kuruluşun ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğinin sağlanabileceğinin bir güvencesini belirler.


whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X