EFFE TURIZM | GLOBAL & KURUMSAL SEYAHAT
 • ANASAYFA
 • HAKKIMIZDA
 • HİZMETLERİMİZ
 • KARBON AYAKİZİ
 • TEDARİKÇİ OL
 • COVİD 19 ACİL EYLEM PLANI
 • İLETİŞİM
 • KALİTE POLİTİKASI
 • GLOBAL & KURUMSAL SEYAHAT

  Firmamız, kurumsal ulaşım ihtiyaçlarınız için deneyimli kadrosu ve araçlarıyla sizlere güvenli ve rahat ulaşım hizmeti vermektedir. Misafirlerinizi karşıladığımız andan itibaren sizi temsil ettiğimizin bilincinde olarak gidecekleri yere kadar eşlik ediyor ve gerekli bilgilendirmeyi yaparak üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapıyoruz. İşimizin kesinlikle hata kabul etmediğinin bilincindeyiz, bu sebeple işimizi büyük bir titizlikle yapıyoruz.

  İLETİŞİME GEÇ
  İŞ GEZİLERİ
  İŞ GEZİLERİ
  İŞ GEZİLERİ
  İŞ GEZİLERİ

  İş gezileri, kültürel geziler ve şehir dışı toplantıları gibi çeşitli organizasyonlarınızda deneyimli uzun yol sürücülerimiz, konforlu ve lüks araçlarımızla 7/24 hizmetinizdeyiz. VIP araçlarımızla ve bölgelerini iyi bilen eğitimli deneyimli personelimiz, iş gezileri süresince konuklarınıza farklı bir hizmet alıyor olmanın ayrıcalığını yaşatacaklardır.

  ŞİRKET YEMEKLERİ
  ŞİRKET YEMEKLERİ
  ŞİRKET YEMEKLERİ
  ŞİRKET YEMEKLERİ

  Şirketinizin özel günlerinde, kuruluş yıldönümlerinde, sene sonu eğlencelerinde, bayilerinizle düzenlediğiniz toplantı ve eğlencelerde ihtiyacınıza uygun araçlarımızdan biri ile misafirlerinizi yorulmadan güvenli bir şekilde evlerine ulaştıralım. Biz ayrıntılara odaklanırız, hiçbir şeyi şansa bırakmayız.

  FIRST CLASS TAŞIMA HİZMETİ
  FIRST CLASS TAŞIMA HİZMETİ
  FIRST CLASS TAŞIMA HİZMETİ
  FIRST CLASS TAŞIMA HİZMETİ

  Ayrıcalık isteyenlere yönelik, adresten konforlu, güvenli, zamanında profesyonel hizmet için varız. Müşterilerimizin gereksiz yere zamanını ve enerjisini yitirmeden, verim kaybına uğramadan asli görevine motive olması için deneyimli ve seçkin kadromuz ile 7/24 seyahatlerinizde güvenli ve rahat ortamda yolculuk yapmanızı sağlamak başlıca hedefimizdir.

  TOPLANTI VE SEMİNERLER
  TOPLANTI VE SEMİNERLER
  TOPLANTI VE SEMİNERLER
  TOPLANTI VE SEMİNERLER

  Düzenlemiş olduğunuz toplantı yada seminerler için iş insanlarını, devlet adamlarını, şirket temsilcilerini ve diğer misafirlerinizi biz karşılayalım. Tercih ettiğiniz aracımızla, güleryüzlü deneyimli sürücümüzle ulaşımı sağlayalım. Siz seminerlerinize odaklanın, gerisini biz halledelim.

  ÖZEL SÜRÜCÜ HİZMETİ
  ÖZEL SÜRÜCÜ HİZMETİ
  ÖZEL SÜRÜCÜ HİZMETİ
  ÖZEL SÜRÜCÜ HİZMETİ

  Yoğun iş temponuz için misafirlerinizi kendi aracınızla karşılamak veya başka bir yere ulaştırmak için vaktiniz yoksa, çok önemli bir görüşmeniz var ve gideceğiniz adreste park sıkıntısı yaşanıyor ise veya uzun yolda araç kullanmak istemiyorsanız EFFE TURİZM sürücü hizmetinden yararlanabilirsiniz.

   DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN
   TEKLİF ALIN

   Sizi İstediğiniz Yere Götürelim,
   Ulaşımı Bize Bırakın…

   SEYAHET TEKNOLOJİSİ ÇÖZÜMLERİ

   Bilmediğiniz yerlerde yolunuzu bulmak için zamanınızı, enerjinizi harcamak yerine güvenilir hizmet kiralamak size rahatlık sağlar.

   • 40 yıllık müşteri memnuniyeti
   •  7/24 hizmet
   • Güler yüzlü ve kibar sürücüler
   • Hijyen ve bakımlı araçlar
   • VIP Transfer konforu
   Siz işinizi yaparken, biz arka planda sadece bugün için değil gelecek yıllar içinde hizmet vermek istiyoruz ve rekabetçi fiyatlar sunuyoruz.

   VIP araçlarımız ve bölgelerini iyi bilen eğitimli deneyimli personelimizle, Kurumsal Seyahat Programı dahilinde her türlü ulaşım ihtiyaçlarınızı düzenli sözleşme esasına göre karşılamayı teklif ediyoruz. Değerli çalışanlarınız ve misafirleriniz için adresten konforlu, güvenli, zamanında, profesyonel hizmet için varız. Misafirlerinizin gereksiz yere zamanını ve enerjisini yitirmeden, verim kaybına uğramadan asli görevine motive olması için deneyimli ve seçkin kadromuz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

   HAVAALANI
   TRANSFERİ
   GLOBAL & KURUMSAL SEYAHAT
   Havalimanı transfer hizmetlerimizle uçuşunuza tam vaktinde yetişebilir ve seyahatlerinize huzurla başlayabilirsiniz.
   İŞ
   GEZİLERİ
   GLOBAL & KURUMSAL SEYAHAT
   Bizimle yapacağınız kısa seyahatiniz, güven konfor ve ekonomikliğin dışında size ayrıcalıklı olduğunuzu hissettirecek ve yolculuğunuz esnasında rahatlığın keyfini çıkaracaksınız.
   SÜRÜCÜLÜ
   ARAÇ
   GLOBAL & KURUMSAL SEYAHAT
   Kurumsal yada bireysel tüm ulaşım ihtiyaçlarınız için sizlere güvenli ve rahat ulaşım hizmeti vermekteyiz.
   Bizimle
   İletişime
   Geçin